Szanowni Państwo,
Fundacja Kultury Zbliżenia organizuje VIII edycję Festiwalu Kultury Żydowskiej Zbliżenia. W dniach 10-13 września 2020 roku planujemy cykl wydarzeń związanych z przybliżaniem kultury żydowskiej.
W tegorocznym programie znajdą się koncerty muzyczne, wernisaże, spotkania z autorami książek, wykłady tematyczne, przedstawienie teatralne i kabaretowe, warsztaty plastyczne, kulinarne, muzyczne i językowe adresowane do dzieci oraz osób dorosłych. Zaprosiliśmy m.in.Pawła Smoleńskiego, zespół Klezmafour czy Adama Bałdycha.

Festiwal jest organizowany dzięki wsparciu finansowym Miasta Gdańska, Województwu Pomorskiemu oraz Fundacji Joint Distribution Committee Poland.
 
Partnerami tegorocznej edycji są:
Galeria Wnętrz City Meble, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Biblioteka Manhattan, Gmina Wyznaniowa Żydowska w Gdańsku, Hotel Szydłowski, Gdańska Szkoła Artyztyczna, Wydawnictwo Oskar, Gdański Archipelag Kultury.
Program festiwalu będzie realizowany w następujących miejscach: Nowa Synagoga w Gdańsku, Biblioteka Manhattan, Galeria Wnętrz City Meble, Gdańska Szkoła Artystyczna, Centrum św. Jana.
Proponujemy Państwu współpracę przy organizacji tego wydarzenia.

Promocja Festiwalu będzie się obywać się za pomocą:
1.    Plakatów festiwalowych w formacie B2 eksponowanych na słupach rozmieszczonych w Trójmieście;
2.    Programów festiwalowych w nakładzie 2500 egzemplarzy z zamieszczonymi logotypami sponsorów, kolportowanych na terenie Trójmiasta;
3.    Zamieszczeniu logotypów sponsorów na stronie festiwalowej www.zblizeniafestiwal.org oraz na stronie Fundacji Kultury Zbliżenia www.fkz.org.pl z możliwością przekierowania na stronę partnera festiwalu;
4.    Informacjach w mediach społecznościowych o festiwalu i partnerach;
5.    Spotach radiowych emitowanych w terminie 04-13.09.2020 informujących o festiwalu oraz patronach;
6.    Emisji 3-minutowych spotów reklamujących festiwal i partnerów, wyświetlanych na monitorach zainstalowanych w sześciu miejscach na terenie Galerii Wnętrz w Gdańsku. Planowana ilość wyświetleń – ok. 4000 emisji;
7.   Możliwość wystawienia roll-upów partnerów w czasie trwania festiwalu w miejscach, w których będą się odbywać wydarzenia festiwalowe;
 
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt
Marek Brand
Dyrektor artystyczny Festiwalu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Drukuj   E-mail